
Універсальна студійна фото стійка для софтбоксу 2,1 м. Штатив для лампи алюмінієвий Чорний
Продавець: Velotrend
449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 02272/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Універсальна студійна фото стійка для софтбоксу 2,1 м. Штатив для лампи алюмінієвий Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Вес | 0.7 кг |
| Длина в сложенном состоянии | 700 мм |
| Максимальная высота штатива | 2100 мм |
| Максимальная нагрузка | 2.5 кг |
| Материал | Сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-26
Уже тонкій метал, дуже обережно треба звертатись зі цім штатівом