
Універсальна сумка-органайзер на спинку заднього сидіння на 4 секції
Продавець: Fenix Shops
275 ₴400 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 5703
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Універсальна сумка-органайзер на спинку заднього сидіння на 4 секції». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Тип аксессуара | Органайзер |
| Материал | Текстиль |
| Количество отделений | 4 |
| Длина | 920 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 280 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Крышка | да |
| Вес | 1 кг |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-02-04
Переваги
Гарне обслуговування2026-01-29
Отримала дякую ❤️❤️❤️
Переваги
Гарне обслуговування2025-09-06
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності