
Універсальне настільне збільшувальне скло з LED підсвічуванням EL-7768-24LC Збільшувальна настільна лампа
Продавець: Kanctovar
1 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 01088/237
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Універсальне настільне збільшувальне скло з LED підсвічуванням EL-7768-24LC Збільшувальна настільна лампа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | Настольный |
| Кратность увеличения | 8 х |
| Диаметр линзы | 130 мм |
| Наличие подсветки | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Питание | Сеть 220В |
| Напряжение | 220 В |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-12-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались2024-09-25




