
Універсальний Бездротовий комплект клавіатури і миші KEYBOARD KB-C019 з російською розкладкою і підключенням 2.4G
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Універсальний Бездротовий комплект клавіатури і миші KEYBOARD KB-C019 з російською розкладкою і підключенням 2.4G». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Клавиатура + мышь |
| Назначение | Универсальная |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Интерфейс подключения | USB |
| Цвет | Черный |
| Длина | 284 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Высота | 16.4 мм |
| Состояние | Новое |
| Конструкция клавиатуры | Эргономическая |
| Тип клавиатуры | Мембранная |
| Наличие цифрового блока | Нет |
| Количество клавиш клавиатуры | 78 |
| Тип мыши | Оптическая лазерная |
| Конструкция мыши | Классическая |
| Дизайн мыши | Для обеих рук |
| Разрешение оптического сенсора | 1600 dpi |
| Количество клавиш мыши | 4 |
💬 Відгуки покупців (2)
Шукав саме меленьку (укорочену - без бокової цифрової частини) клавіатуру та мишу беспровідну. На фото було те що треба (фото 1). Спеціально для уточнення попросив підтвердити та уточнити замовлення. Постачальник передзвонив та у спілкуванні підтвердив що буде клавіатура як на фото (фото було навіть 6 шт). Але ! Приїхало замовлення в якому повнорозмірна клавіатура (фото 2), так вона менша трохі ніж аналоги (тому й отримав), АЛЕ - спеціально ж просив уточнити - й уточнили як на фото, а приїхало трохи не те !З "плюсів" - те що оплата при отриманні та те що пристрої дійсно працюючі -тому все забрав та оплатив (не було вибору)Але якщо чесно - то відправили не те що на сайті, в замовленні та обурює трохи те що підтвердили при спілкуванні , але прислали саме не те про що питали !!!



