
Універсальний бінокль UNIQUE UN-3003 30x60 складний, компактний, зі збільшенням 30 крат для полювання та туризму
Продавець: Primetorg
220,8 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 00008075/4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Універсальний бінокль UNIQUE UN-3003 30x60 складний, компактний, зі збільшенням 30 крат для полювання та туризму». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Назначение | Общего назначения |
| Максимальная кратность | 30 х |
| Фокусное расстояние | 50000 мм |
| Диаметр объектива | 60 мм |
| Материал корпуса | Прорезиненный металл |
| Цвет | Черный |
| Водостойкость | Да |
| Длина | 92 мм |
| Ширина | 105 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-01-20
2025-12-27
Супер
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-20
Гарний бінокль за свою ціну
2025-12-20
Переваги
Ввічливий продавець2025-10-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець


