
Універсальний ніж для щеплення дерев
Незалежний AI-аналіз 18 відгуків покупців для «Універсальний ніж для щеплення дерев». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип инструмента | Нож садовый |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Длина лезвия | 70 мм |
| Максимальный диаметр реза | 50 мм |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Общая длина | 170 мм |
| Тип | Нож для прививки |
| Наименование товара | Универсальный нож для прививки |
| Функции | Срезать или прорезать дерево, компактный, подходит для любых садовых работ |
| Комплектация | Нож, упаковка |
| Материал ножа | Сталь |
| Особенности заточки | Односторонняя |
| Материал ручки | дерево |
💬 Відгуки покупців (18)
Швидке та якісне обслуговування ! Дуже задоволена покупкою , буду купувати ще ) Рекомендую👌. Бажаю вам процвітання та успіхів! Молодці 👏
Дякую за гарне обслуговування. Зателефонували відразу, весь товар в наявності, якість відмінна. Відправили того ж дня. Наступного дня все отримала на Новій пошті. Всім друзям та знайомим буду рекомендувати цього продавця.
Супер
Все сподобалось.Якість товара та продавець п'ять з п'яти балівДякую
Дякую Вам за вашу роботу! Усе швидко і оперативно! Рекомендую продавця,як чесну та оперативну людину
Дуже вдячна продавцю за швидке виконання мого замовлення. Відправили в той самий день. Зателефонували та допомогли із вибором. Дякую. Замовляла стрічеку для прививок та ніж.
Дякую, все приїхало швидко , товар якісний.



