
Універсальний підстаканник для коляски з тримачем El Camino ME 1137 Чорний
Продавець: Velotrend
439 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ME 1137
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Універсальний підстаканник для коляски з тримачем El Camino ME 1137 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Вес | 0.235 кг |
| Высота | 9.5 см |
| Диаметр | 9 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подстаканник |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 9.5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-10
Дійсно універсальний тримач для коляски, підходить для будь-якої пляшки та телефону!! Тримається дуже надійноДуже задоволена