
Універсальний роликовий масажер з підігрівом для шиї та спини Massage Shawl Роліковий вібромасажер для тіла
Продавець: Kanctovar
799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: MSWE20/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Універсальний роликовий масажер з підігрівом для шиї та спини Massage Shawl Роліковий вібромасажер для тіла». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Массажная накидка |
| Тип массажной накидки | Роликовая |
| Вид массажного воздействия | Инфракрасное прогревание, Роликовый массаж |
| Область массажа | Икры, Поясница, Спина, Ступни, Шея |
| Форма | Фигурная |
| Тип управления | Ручное |
| Цвет | Синий |
| Тип питания | Сеть 12 В |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Функция подогрева | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-06
Все добре, дякую
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


