
Універсальний штатив 2 метри із тримачем для телефону та шарніром
Продавець: Fenix Shops
299 ₴400 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності520 замовлень
Артикул: 1514
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Універсальний штатив 2 метри із тримачем для телефону та шарніром». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Трипод |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Максимальная высота штатива | 2000 мм |
| Тип головки | Шаровая |
| Количество секций | 3 |
| Вес | 1 кг |
| Длина в сложенном состоянии | 65 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-03-15
Переваги
Швидко відправили2026-01-11
Дякую вам, все добре! 🙂
Переваги
Швидко відправили2025-12-14
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2025-12-10
Переваги
Актуальна ціна2025-12-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-06-16
Якість-ціна, гарна)
