
Універсальний столик для ноутбука з 4 USB вентилятором та лампою AA-19 Складаний столик з підсклянниками
Продавець: Kanctovar
599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: AA-19/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Універсальний столик для ноутбука з 4 USB вентилятором та лампою AA-19 Складаний столик з підсклянниками». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Столик |
| Материал | Дерево |
| Особенности | USB-хаб |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 395 мм |
| Длина | 600 мм |
| Глубина | 15 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-21
Дуже сподобався, класний столик, щиро вдячні!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2024-06-27
К сожалению не было ниши под столиком
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис


