
Універсальний зарядний пристрій USB,Адаптер 1А 4GS/3G / 003 IP
Продавець: Primetorg
30,79 ₴31,74 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 0329
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Універсальний зарядний пристрій USB,Адаптер 1А 4GS/3G / 003 IP». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Інтелектуальний універсальний зарядний пристрій C905W для AA / AAA, Ni-Cd / Ni-Mh і Li Ion акумуляторів Срібний

Універсальний зарядний пристрій 4.2В для Li-Ion акумуляторів, MS-5D81X / Зарядка для батарейок 10440-26650

Універсальний зарядний пристрій LiitoKala Lii-402 для 18650, AA, AAA Li-Ion, LiFePO4, Ni-MH/Cd + PowerBank

Універсальний зарядний пристрій iMAX B6 (для акумуляторів Ni-Ca MH Li-PO Li-Ion Li-Fe Pb
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Универсальное |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Номинальная сила тока | 1 А |
| Сила выходного тока | 1 А |
| Мощность | 5 Вт |
| Количество USB-портов | 1 |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Длина | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-20



