
USB-фумігатор від комарів із 2 змінними флаконами рідини Білий
Продавець: Big Lavka
423,75 ₴565 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П1015-898-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «USB-фумігатор від комарів із 2 змінними флаконами рідини Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 100 мм |
| Применение | Внутри помещения |
| Цвет | Белый |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От комаров |
| Принцип действия | Электрический |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Тип | Ловушка/уничтожитель насекомых |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


