
USB програматор CH341A I2C SPI UART EEPROM Flash BIOS
Продавець: Big Lavka
147,75 ₴197 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 2П1002-163-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «USB програматор CH341A I2C SPI UART EEPROM Flash BIOS». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Дисплей | Нет |
| Длина | 66 мм |
| Защита от перегрева | Нет |
| Количество контактов в разъеме | 16 |
| Напряжение | 5 В |
| Обновления программного обеспечения | Да |
| Поддержка операционных систем | DOS |
| Светодиодная индикация | Нет |
| Способ подключения | USB-порт |
| Тип питания | Сеть |
| Тип программатора | Программатор для микросхем |
| Ширина | 28 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна


