
USB тестер напруги та сили струму KCX-017 з функцією підрахунку ємності Білий
Продавець: Big Lavka
145,5 ₴194 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П0801-013-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «USB тестер напруги та сили струму KCX-017 з функцією підрахунку ємності Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Digital |
| Страна производитель | Китай |
| OSD-меню | Нет |
| Высота | 19 мм |
| Длина | 60 мм |
| Индикация | Световая |
| Количество символов в строке | 10 |
| Количество строк | 2 |
| Монитор | ЖК |
| Питание | USB |
| Подсветка экрана | Да |
| Размер монитора | 0.6 дюйм |
| Состояние | Новое |
| Цветность монитора | Черно-белый |
| Ширина | 27 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-06-27
Все чудово.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


