
UV/LED Лампа для манікюру Sun One 48 Вт YU227
Продавець: YouShine
443 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 48UVLEDSHLKC5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «UV/LED Лампа для манікюру Sun One 48 Вт YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | SUN |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.8 кг |
| Вид оборудования | LED/UV |
| Дисплей | Нет |
| Дополнительные функции | Таймер, Сенсор датчика движения, Выдвижное дно, Защита от перегрева |
| Цвет | Розовый |
| Количество светодиодов | 30 шт |
| Максимальное время установки таймера | 120 сек |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность лампы для сушки ногтей | 48 Вт |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-26
У лампи пряцюють тільки 3 лампочки з 30, колір був білий а не рожевий. Товар не працює та не відповідає фото. Не довіряйте продавцю
Переваги
Товар не відповідав опису