
Ваги електронні торгові WiFi 300кг 42х52см 4В Blue BITEK TCS-R2-300
Продавець: Kanctovar
3 249 ₴3 989 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 7498/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ваги електронні торгові WiFi 300кг 42х52см 4В Blue BITEK TCS-R2-300». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Страна производитель | Китай |
| Тип весов | Торговые |
| Тип управления | Электронное |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Максимальный вес | 300 кг |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Длина платформы | 420 мм |
| Ширина платформы | 520 мм |
| Материал платформы весов | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Бренд | Bitek |
| Название прайс-листа | NP-20221130-SCALE-G |
| Внутрішнє джерело живлення | 4В |
| Наличие Wi-Fi | є |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



