
Ваги торгові до 50 кг з лічильником ціни, Wimpex WX-5004 / Настільні ваги / Ваги електронні з акумулятором
Продавець: GoodChoise
1 045,01 ₴1 492,87 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234585822
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Ваги торгові до 50 кг з лічильником ціни, Wimpex WX-5004 / Настільні ваги / Ваги електронні з акумулятором». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Дискретность | 2 г |
| Длина платформы | 350 мм |
| Максимальный вес | 50 кг |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Материал платформы весов | Нержавеющая сталь |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Тип весов | Торговые |
| Тип питания | Сеть 220 В, Аккумулятор |
| Тип управления | Механическое |
| Ширина платформы | 250 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-25
Доброго дня! Раді, що змогли вам догодити. Дякуємо за теплі слова.
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-10
Доброго дня! Дякуємо за довіру та гарні слова. Ми раді бути корисними для вас!

