
Вакуумні кришки для консервації 9шт + насос, ВАКС / Набір вакуумних кришок для довгого зберігання продуктів
Продавець: GoodChoise
165,26 ₴236,08 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 234572849
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Вакуумні кришки для консервації 9шт + насос, ВАКС / Набір вакуумних кришок для довгого зберігання продуктів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Набор вакуумных крышек |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Пластик |
| Комплектация насосом | Да |
| Наличие индикатора | Нет |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество предметов в наборе | 10 |
| Размер насоса | 24х2,4 см |
| Диаметр крышки | 8,5 см |
| Для резьбовых банок с диаметром | 82 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-01-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-16
Все гаразд)
2026-01-10
Все супер.👍👍👍 Вакууматор взагалі просто необхідна річ на кухні 🔥🔥🔥
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності