
Вакуумний масажер від целюліту з підігрівом, 6 режимами та USB-зарядкою
Продавець: Velotrend
549 ₴749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності160 замовлень
Артикул: 8682/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Вакуумний масажер від целюліту з підігрівом, 6 режимами та USB-зарядкою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 190 мм |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Количество режимов работы | 6 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Область применения массажера | Бедра, Ноги, Плечи, Предплечья |
| Потребляемая мощность | 8 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Функциональность массажера | Вакуумный массаж |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-04-22
Два дні пропрацювало і то без зарядки не включалося , ніяке воно не безпровіднеДякую!
Переваги
Товар не відповідав опису2026-03-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-14
2026-02-13
Товар не співпадає з описом. Я ще й питала чи там 5 кнопок, а там всього три. Включення і скорості, а підігріву немає.
2026-02-04
Переваги
Актуальний опис

