
Ватні м'які диски 80 штук розміром 5.5 см Air Dream Бавовняні круглі ватяні диски 350219
Продавець: Kanctovar
50 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 116435/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ватні м'які диски 80 штук розміром 5.5 см Air Dream Бавовняні круглі ватяні диски 350219». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Air Dream |
| Форма ватных дисков | Круглая |
| Поверхность ватного диска | Без тиснения |
| Диаметр диска | 55 мм |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Перфорация | Нет |
| Количество в упаковке | 80 шт |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-11



