
Велотренажер із регулюванням висоти сидіння й керма Vel-01 До 150 кг
Продавець: Kanctovar
7 349 ₴8 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 17358/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велотренажер із регулюванням висоти сидіння й керма Vel-01 До 150 кг». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Ременная |
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Цвет | Красный |
| Состояние | Новое |
| Длина | 101 см |
| Ширина | 49 см |
| Высота | 113 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-16



