
Велика акумуляторна болгарка у кейсі (2 АКБ 48V.)
Продавець: Vint
2 195 ₴3 520 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: code771
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Велика акумуляторна болгарка у кейсі (2 АКБ 48V.)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 100 мм |
| Вес | 1.15 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 48 В |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип | Угловая шлифовальная машина (болгарка) |
| Наименование товара | Аккумуляторная угловая шлифовальная машина 24 В с литиевым аккумулятором |
| Тип двигателя | Безщеточный с обмоткой из чистой меди |
| Диаметр диска | 4" (100 мм) |
| Максимальное число оборотов | 9000 об./мин |
| Система защиты | Защита от перегрузок, защита от непреднамеренного пуска |
| Регулировка скорости | Наличие/отсутствие |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-02-17
Доброго дня. Потрібно чек на замовлення 388285818 бо чек ьак і не надійшов
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2025-02-21
додаткове инвентар не пидходиьт не один зарадний пристий дуже слапкий Акамулатори без ни извесно йакойи мочности инструкцийи нийе ашодо самойи флекси петан нийе Дякуйу
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-02-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-01-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-24



