
Великий круглий надувний басейн Intex 28101 для дачі та пляжу 183 х 51 см об'єм 886 л Блакитний
Продавець: Kanctovar
1 149 ₴1 549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 28101
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Великий круглий надувний басейн Intex 28101 для дачі та пляжу 183 х 51 см об'єм 886 л Блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Объем | 886 л |
| Диаметр | 183 см |
| Длина | 183 см |
| Ширина | 183 см |
| Высота | 51 см |
| Вес | 6.7 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | 183 х 51 см |
| Материал | ПВХ |
| Вид | Бескаркасный бассейн |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-02-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-02-22
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


