
Великий набір блискіток для рукоділля по 5 г та 8 різних кольорів 506 в упаковці 50 шт.
Продавець: Kanctovar
145 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 94448/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Великий набір блискіток для рукоділля по 5 г та 8 різних кольорів 506 в упаковці 50 шт.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Вес | 5 г |
| Вид творчества | Рукоделие |
| Возрастная группа | От 7 лет |
| Высота | 17 см |
| Диаметр | 8 см |
| Длина | 8 см |
| Количество цветов | 6 |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Колба |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 8 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


