
Велюровий одномісний надувний матрац 191х99х25 см для відпочинку та сну Intex 64757
Продавець: Kanctovar
699 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 64757
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велюровий одномісний надувний матрац 191х99х25 см для відпочинку та сну Intex 64757». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Цвет | Синий |
| Количество воздушных камер | 1 |
| Количество воздушных клапанов | 1 |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 136 кг |
| Состояние | Новое |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Надувной диван |
| Флокированное покрытие | Да |
| Длина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Высота | 25 мм |
| Вес | 2.9 кг |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-16
Переваги
Швидко зв'язались


