
Вентилятор настільний 40W 43см Domotec MS-1626 Потужний побутовий вентилятор компактний поворотний
Продавець: Kanctovar
949 ₴1 251 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 7857/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Вентилятор настільний 40W 43см Domotec MS-1626 Потужний побутовий вентилятор компактний поворотний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Domotec |
| Тип вентилятора | Осевой |
| Вариант установки | Настольный |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Диаметр лопастей | 340 мм |
| Регулировка скорости | Да |
| Количество скоростей | 3 |
| Тип управления | Механическое |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Функция поворота | Да |
| Угол поворота | 90 град. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Высота | 270 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Вес | 1.8 кг |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-07-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-10
Переваги
Швидко зв'язались


