
Вентилятор power bank 3 в 1 Зелений
Продавець: Big Lavka
1 890,75 ₴2 521 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-541-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вентилятор power bank 3 в 1 Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант установки | Настенно-напольный |
| Потребляемая мощность | 15 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка высоты | Нет |
| Регулировка скорости | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вентилятора | Осевой |
| Тип управления | Электронное |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция наклона | Да |
| Функция поворота | Да |
| Функция увлажнения | Нет |
| Угол наклона | 180 мм |
| Угол поворота | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-08
Переваги
Гарне обслуговування


