
Вентилятор SQ 2177A настільний портативний DianDi Домашній міні кондиціонер
Продавець: Kanctovar
189 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7184/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вентилятор SQ 2177A настільний портативний DianDi Домашній міні кондиціонер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | DianDi |
| Вариант установки | Настольный |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Регулировка скорости | Нет |
| Количество скоростей | 2 |
| Тип управления | Механическое |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Количество режимов работы | 2 |
| Функция наклона | Да |
| Угол наклона | 180 град. |
| Угол поворота | 180 град. |
| Функция увлажнения | Нет |
| Таймер | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Высота | 138 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глубина | 35 мм |
| Вес | 0.18 кг |
| Цвет | В ассортименте |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


