
Вертикальна підлогова органайзер-полочка на колесах 3F Чорна Металева полиця 3 ярусна
Продавець: Kanctovar
2 129 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 16507/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вертикальна підлогова органайзер-полочка на колесах 3F Чорна Металева полиця 3 ярусна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | книжная полка |
| Количество внутренних полок | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Ширина (длина) полки | 710 мм |
| Глубина полки | 340 мм |
| Высота полки | 860 мм |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | металл |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-12
Поличка просто супер.Дуже швидко відправили.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


