
Вертикальний Пилосос 2000Вт без мішка для підлоги та меблів, сухого прибирання DOMOTEC MS-4402 3909
Продавець: Primetorg
1 532,72 ₴1 564 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 00007003
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вертикальний Пилосос 2000Вт без мішка для підлоги та меблів, сухого прибирання DOMOTEC MS-4402 3909». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Domotec |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Вертикальный |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Тип уборки | Сухая |
| Мощность всасывания | 220 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип пылесборника | Циклонный фильтр |
| Цвет корпуса | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-12
Переваги
Гарне обслуговування



