
Вертикальний ручний пилосос Rainberg RB-2266 довжина шнура 3м 2500 Вт для сухого прибирання
Продавець: Primetorg
1 619,2 ₴1 665,2 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: RB-2266
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вертикальний ручний пилосос Rainberg RB-2266 довжина шнура 3м 2500 Вт для сухого прибирання». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Rainberg |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Вертикальный |
| Потребляемая мощность | 2500 Вт |
| Тип уборки | Сухая |
| Мощность всасывания | 350 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Объем пылесборника | 0.5 л |
| Фильтр тонкой очистки | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Длина сетевого шнура | 3 м |
| Уровень шума | 75 дБ |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


