
Вертикальний відпарювач з дезінфекцією RAF R.3039 1800 Вт Парогенератор для одягу
Продавець: Kanctovar
1 999 ₴2 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: R.3039/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Вертикальний відпарювач з дезінфекцією RAF R.3039 1800 Вт Парогенератор для одягу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Объем котла (бака для воды) | 1.5 л |
| Регулировка силы пара | Да |
| Количество режимов работы | 11 |
| Время непрерывной работы без долива воды | 90 мин |
| Производительность пара | 32 г/мин |
| Тип управления | Механическое |
| Состояние | Новое |
| Возможность долива воды | Да |
| Температура пара | 95 град. |
| Кнопка вкл./выкл. | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Длина парового шланга | 1.1 м |
| Парковка | вертикальная |
| Длина сетевого шнура | 1.3 м |
| Зажим для брюк | Да |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Высота | 1500 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глубина | 240 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-11-09
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності2023-10-17
Переваги
Гарне обслуговування



