
Відпарювач паровий праска DSP KD 6016 2000W на 2,5 літра пароочисник електричний
Продавець: Kanctovar
3 199 ₴4 249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 01512/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Відпарювач паровий праска DSP KD 6016 2000W на 2,5 літра пароочисник електричний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | DSP |
| Возможность долива воды | Да |
| Высота | 320 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Длина парового шланга | 1.15 м |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Индикатор работы | Да |
| Кнопка вкл./выкл. | Да |
| Максимальное давление пара | 2 бар |
| Мерная чаша | Нет |
| Объем котла (бака для воды) | 2.5 л |
| Отсек для хранения насадок | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Парковка | вертикальная |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Производительность пара | 40 г/мин |
| Противокапельная система | Да |
| Регулировка силы пара | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемный бак для воды | Да |
| Температура пара | 90 град. |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина | 240 мм |
| Щетка для удаления пыли и ворсинок | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-12-20
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності2023-12-07
Купив відпарювач (або парова праска ).... Цю модель замовляю вдруге. Функціональність перевищує ціну. Ця модель працювала три роки ...шість із семи днів тижня. Я вважаю що це дуже добре за ці гроші. (Вийшов із ладу бойлер, виготовлений із ялюмію....по причині розкладання самого алюмінію. Уся електроніка залишилася в працюючому стані.)Гладить джинси, важкі тканини на ура....Висновок ....за цю ціну ....товар бомба) Із модних брендів такий відпарювач буде коштувати від 10к....
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


