
Вінтажний плафон для газової лампи 11x5 см Прозорий
Продавець: Mytorg
260,1 ₴306 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1016-402-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Вінтажний плафон для газової лампи 11x5 см Прозорий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 100 г |
| Высота | 110 мм |
| Диаметр | 50 мм |
| Материал | Стекло |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Газовая |
| Ширина | 50 мм |
| Цвет | Прозрачный |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-26
Гроші викинули на вітер. Тому що в описі товару дали неправильні дані. І де ви бачили гасову лампу з таким маленьким склом??? Може, це дитяча іграшка???
Переваги
Товар не відповідав опису2025-12-26
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


