
Вішалка пересувна для одягу The New Coat Rack 365 CR HP227
Продавець: HappyHouse
260 ₴325,6 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 365CRSTND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Вішалка пересувна для одягу The New Coat Rack 365 CR HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 1600 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Цвет | Черный |
| Корпус (каркас) | пластик, металл |
| Максимально допустимая нагрузка | 20 кг |
| Ножки | металл, пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Ширина | 550 мм |
| Полка для обуви | 1 |
| Штанга для одежды | 1 |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-12
Швидко та якісно
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності