
Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse SN27
Продавець: Sense
274 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 4646B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
🔍 Схожі товари
Більше →
Вішалка-стійка для одягу (метал, до 40 кг) Ш96хВ162хГ44 YU227

Вішалка-стійка для одягу (метал, до 40 кг) Ш96хВ162хГ44 Лучшая цена

Підлогова, подвійна телескопічна вішалка-стійка для одягу Double Bar Rack Hight Ajustable (30 кг).Уцінка!!! Лучшая цена

Подвійна телескопічна підлогова вішалка-стійка для одягу Double Pole Small
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGT |
| Высота | 1570 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Цвет | Оливковый |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Назначение | Универсальная |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Ширина | 780 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-24