
Візок A-09A-3 Синя Сумка-візок з потрійним колесом
Продавець: Kanctovar
599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2916/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Візок A-09A-3 Синя Сумка-візок з потрійним колесом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Грузоподъемность | 30 кг |
| Тип колес | Литые резиновые |
| Количество колес | 6 шт |
| Собственный вес | 2.73 кг |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 940 мм |
| Длина площадки | 190 мм |
| Ширина площадки | 250 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


