
Візок триколісний SSHOPPING B-50-3 Чорний Візок сумка для покупок складаний
Продавець: Kanctovar
2 229 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2919/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Візок триколісний SSHOPPING B-50-3 Чорний Візок сумка для покупок складаний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Грузоподъемность | 15 кг |
| Тип колес | Литые резиновые |
| Количество колес | 3 шт |
| Количество поворотных колес | 1 шт |
| Собственный вес | 1.6 кг |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Высота | 950 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


