
Водонагрівач проточний 35-50°C, з LCD екраном / Бойлер на кран / Насадка на кран для кухні
Продавець: GoodChoise
559,08 ₴798,68 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234566996
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Водонагрівач проточний 35-50°C, з LCD екраном / Бойлер на кран / Насадка на кран для кухні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Вид водонагревателя | Кран с подогревом воды |
| Высота | 130 мм |
| Мощность номинальная | 3.4 кВт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Расположение | Вертикальное |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Встроенный |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-26
Нагреватель воды пришел оперативно, уже установлен, прекрасно работает, спасибо ! Самое приятное, что устанавливается за пару минут.
2026-03-02
Вітаємо! Дякуємо, що поділилися враженням. З нетерпінням чекаємо на нові звернення!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Товар був у наявності2026-02-08
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності