
Водонепроникний ударостійкий бінокль Canon 70х70 зі збільшенням на х70
Продавець: Velotrend
699 ₴999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності340 замовлень
Артикул: Canon70x70/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Водонепроникний ударостійкий бінокль Canon 70х70 зі збільшенням на х70». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Canon |
| Вес | 0.88 кг |
| Водостойкость | Да |
| Высота | 70 мм |
| Диаметр объектива | 70 мм |
| Длина | 190 мм |
| Максимальная кратность | 70 х |
| Материал корпуса | Прорезиненный пластик |
| Назначение | Тактический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Изменяемая |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 175 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-03-05
Швидке раегування. Достовірна інформація.Рекомендую.
2024-02-24
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності