
Водяний насос QR30E 4.2w погружной для акваріума
Продавець: Mytorg
191,25 ₴225 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1004-201-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Водяний насос QR30E 4.2w погружной для акваріума». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Насос |
| Максимальная скорость потока | 240 л/ч |
| Мощность | 4.2 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Потребляемая мощность | 4.2 Вт |
| Производительность | 240 л/ч |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-15



