
Водяний пістолет довжиною 23 см для дітей на відкритому повітрі 668-60 Білий Пластиковий пістолет із USB зарядкою
Продавець: Kanctovar
674 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 668-60
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Водяний пістолет довжиною 23 см для дітей на відкритому повітрі 668-60 Білий Пластиковий пістолет із USB зарядкою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Пистолет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Вода |
| Цвет | Белый |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Длина | 230 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 23 мм |
| Ширина упаковки | 10 мм |
| Высота упаковки | 17 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-05-31
Все як заявлено і краще ;)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-05-28
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності


