
Вологовбираючий прямокутний килимок у ванну 50х80 см Сірий RD-33 Придверний килимок
Продавець: Kanctovar
249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 01276/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вологовбираючий прямокутний килимок у ванну 50х80 см Сірий RD-33 Придверний килимок». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Коврик для ванной |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Форма | Прямоугольная |
| Основа | Резина |
| Цвет | Серый |
| Тематика декора, рисунка | Надписи |
| Длина | 80 см |
| Ширина | 60 см |
| Толщина | 3 мм |
| Подходит для пола с подогревом | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


