
Вольтметр автомобільний DC 5-48V врізний Червоний
Продавець: Big Lavka
131,25 ₴175 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П1012-170-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вольтметр автомобільний DC 5-48V врізний Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 36 мм |
| Единицы измерения | В |
| Количество символов в строке | 4 шт |
| Количество строк | 1 шт |
| Максимальный диапазон измерения | 48 |
| Минимальный диапазон измерения | 5 |
| Монитор | ЖК |
| Напряжение | 48 В |
| Питание | Сеть 12В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Тип измеряемого напряжения | DC |
| Цвет | Черный |
| Цвет символов | Красный |
| Цвет фона | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-19
Переваги
Гарне обслуговування





