
Вулична 4G камера V380 Камера відеоспостереження з подвійним об'єктивом
Продавець: Kanctovar
1 799 ₴1 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності290 замовлень
Артикул: 01473/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Вулична 4G камера V380 Камера відеоспостереження з подвійним об'єктивом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Вулична 4G камера відеоспостереження із сонячною панеллю P-18-4G V380 Портативна камера відеоспостереження 6Мп

Автономна вулична 4G камера 3MP V380 на сонячній батареї / Поворотна IP камера відеоспостереження

Вулична 4G камера відеоспостереження з двома лінзами V36 / Камера спостереження / Поворотна IP камера під сим карту

Вулична 4G камера відеоспостереження із сонячною панеллю 6Мп, 3 об'єктиви / Поворотна IP камера відеоспостереження
📋 Технічні характеристики
| Тип камеры | IP |
| Форм-фактор | Поворотный |
| Применение | Внутренняя/Уличная |
| Разрешающая способность (Мп) | 8 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Переключение режимов "День/ночь" | ICR |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Дальность ИК-подсветки | 20 м |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Дальность LED подсветки | 25 м |
| Оптическое увеличение | 8 х |
| Угол обзора по вертикали | 90 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 270 град. |
| Цифровое увеличение | 8 х |
| Обнаружение движения | Да |
| Беспроводной интерфейс | Да |
| RS-232 | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Антивандальный корпус | Да |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Угол поворота | 270 град. |
| Угол наклона | 90 град. |
| Питание | Сеть 220В |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (4)
2024-09-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-09
Замовляла камеру відеоспостереження, прийшла швидко, товар відповідає опису. Зі мною швидко звʼязалися . Магазин рекомендую
2024-02-27



