
Вулична гірлянда 5 м у стилі Ретро на чорному дроті з 10 LED лампами та теплим білим свіченням
Продавець: Kanctovar
499 ₴749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 16202/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вулична гірлянда 5 м у стилі Ретро на чорному дроті з 10 LED лампами та теплим білим свіченням». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип освещения | Электрическая гирлянда |
| Режим работы | Статический |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Количество режимов свечения | 1 |
| Цветовая гамма | Теплый белый |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Количество ламп | 10 шт |
| Форма лампочки | Классическая |
| Длина шнура питания | 5 м |
| Упаковка | Коробка |
| Степень защиты IP | 65 |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Нить комнатная, Нить уличная |
| Тип крепления | Крючок |
| Длина | 5000 мм |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет шнура питания | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-09
Професійно 👍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


