
Вулична IP-камера Wi-FI + карта пам'яті 16 Гб, камери відеоспостереження з віддаленим доступом, відеокамери з подвійним дисплеєм
Продавець: Great Shopping
2 439 ₴3 439 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 43697
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Вулична IP-камера Wi-FI + карта пам'яті 16 Гб, камери відеоспостереження з віддаленим доступом, відеокамери з подвійним дисплеєм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Дитячий квадрокоптер 5G дрон з камерою для дітей 8К HD c GPS, радіокерований 30 хвилин польоту на пульті

Тактичні смарт годинники для військових чоловічі, військові Smart Watch Military, армійські смартгодинники протиударні

Квадрокоптер з камерою HD, Коптер до 30 хвилин польоту і СУМКА на пульті управління для дітей

Паяльний набір SL10560W для паяння паяння, паяльник з дисплеєм електричний та інструменти для паяння зі змінними жалами
📋 Технічні характеристики
| Производитель | IR |
| Страна производитель | Китай |
| Тип камеры | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Поворотный |
| Применение | Внутренняя/Уличная |
| Тип матрицы | PixelPlus CMOS |
| Физический размер матрицы | 1/4″ |
| Разрешающая способность (Мп) | 8 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Переключение режимов "День/ночь" | Программное |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Дальность ИК-подсветки | 21 м |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Дальность LED подсветки | 21 м |
| Угол обзора по вертикали | 90 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 270 град. |
| Цифровое увеличение | 10 х |
| Порт для SD-карты | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Питание | Сеть 12В |
| Дополнительный источник питания | Сеть 12В |
| Напряжение | 12 В |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Цвет | Черный |
| камера с ночным видением | Уличная IP-камера Wi-FI 8mp + карта памяти 16 гб, камеры видеонаблюдения с удаленным доступом, видеокамеры с двойным дисплеем |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності