
Вуличне освітлення ліхтар муляж камери з сонячною панеллю, датчиком руху і пультом X-BAIL BL-BK-CL877A-СОВ
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: НФ-00002291/OP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вуличне освітлення ліхтар муляж камери з сонячною панеллю, датчиком руху і пультом X-BAIL BL-BK-CL877A-СОВ». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип освещения | Прожектор |
| Состояние | Новое |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для освещения ландшафтов, Для освещения крыльца, Для освещения парковок, Для освещения улиц, парков, Для ЖКХ |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 180 Вт |
| Количество светодиодов | 77 шт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Источник света | Диоды |
| Длина | 200 см |
| Высота | 105 см |
| Ширина | 90 см |
| Датчик движения | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


