
Вуличний ліхтар у формі камери solar light BL JLP 2178 на сонячній батареї з датчиком руху та пультом SN27
Продавець: Sense
206 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 21782178
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Вуличний ліхтар у формі камери solar light BL JLP 2178 на сонячній батареї з датчиком руху та пультом SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
🔍 Схожі товари
Більше →
Вуличний ліхтар у вигляді камери Solar Light BL JLP 2178 Ліхтар з пультом та датчиком руху
ШІ 97Вуличний ліхтар у вигляді камери Solar Light BL JLP 2178 на сонячній батареї з датчиком руху та пультом
ШІ 75Вуличний ліхтар у формі камери solar light BL JLP 2178 на сонячній батареї з датчиком руху та пультом YU227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bailong |
| Источник света | Светодиодная матрица COB |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6500K |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество ламп | 7 шт |
| Количество светодиодов | 77 шт |
| Напряжение | 5.5 В |
| Мощность | 12 Вт |
| Световой поток | 500 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Способ освещения | Динамичное освещение |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип освещения | Фонарь |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Вес | 0.41 |
| Светоотдача | 3 |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-18
Дуже швидко відправили.
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець2026-03-17
Прислали не той товар😡😡😡 .Не рекомендую
Переваги
Товар не відповідав опису2026-03-12
Дуже швидко відправили, дякую
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна