
Вуличний світильник на сонячній батареї з датчиком руху Flood Light XF-707 Автономний вуличний ліхтар
Продавець: Kanctovar
649 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 8906/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вуличний світильник на сонячній батареї з датчиком руху Flood Light XF-707 Автономний вуличний ліхтар». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Вуличний світильник на сонячних батареях BK-128-4COB з дистанційним керуванням.

Вуличний світильник на сонячній батареї з датчиком руху Solar Light CL-T88 Автономний вуличний ліхтар

Вуличний світильник на сонячній батареї з датчиком руху X-Balog BL-104-SMD Автономний вуличний ліхтар

Комплект 2 шт Вуличний світильник на сонячній батареї + пульт, CL 877B / Ліхтар у вигляді камери
📋 Технічні характеристики
| Тип освещения | Фонарь |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Способ освещения | Динамичное освещение |
| Цвет свечения | Белый |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Мощность | 2.5 Вт |
| Количество ламп | 1 шт |
| Световой поток | 90 лм |
| Тип питания | Солнечная батарея |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Цветовая температура | 3000K |
| Светоотдача | 90 лм/Вт |
| Цвет плафона | Черный |
| Длина | 190 см |
| Высота | 180 см |
| Ширина | 140 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


